Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Profil zespołu wykonawcy

Flash Creep


Flash Creep
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Zespół Flash Creep powstał pod koniec roku 2003. Oficjalną działalność rozpoczął od koncertu w Tawernie Stary Port w Krakowie, w styczniu 2004. Od tej pory pokazuje się w tawernach i pubach w całej Polsce.
Grupa Flash Creep była zapraszana na festiwale w Białymstoku, Sandomierzu i Łodzi. W 2005 roku występowała rówinież na festiwalu Shanties 2005 w Krakowie i tam przyznano jej Nagrodę Wojewody Małopolskiego za najlepszy debiut Shanties 2005, w uznaniu wysokiego poziomu wykonawstwa. Wokalistka i skrzypaczka zespołu, Izabela Puklewicz, dodatkowo otrzymała Nagrodę im. Jerzego Fijki - dla najsympatyczniejszej wykonawczyni festiwalu Shanties 2005. Natomiast na Shanties 2006 przyznano Flash Creep Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za współczesną piosenkę żeglarska - "Cukier w ladowni" (słowa Grzegorz Majewski - były członek zespołu Perły i Łotry Szanghaju).
Grupa Flash Creep ma w planach nagranie płyty i zrobie strony internetowej. Muzycy zespołu cały czas działają też w swej macierzystej formacji Cztery Refy.

Skład zespołu:
Izabela Puklewicz - wokal, skrzypce
Maciej Luczak - wokal, gitara
Tomasz Morozowski - wokal, gitara, mandolina

Kontakt: flashcreep@wp.pl