Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Folkowe Recenzje

Happy Daggers "Three Little Words"

Utwory : 1. Bill McGinney 2. Blow The Candles Out 3. Wild Rover 4. Whiskey In The Jar 5. Jug O` Punch 6. Beer Utopia 7. Hey, Ho, Away We Go! 8. Fergus `n` Molly 9. Ryan`s Lament 10. Please, Kind Sir 11. Incende Ignem Meum 12. Parting Glass 13. The Scottsman 14. Wild Mountain Thyme

Happy Daggers "Three Little Words"
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

To chyba pierwszy przypadek kapeli, o której nie mogłem w Sieci znaleźć dokładnie nic. Ot kilka śladów, potwierdzających istnienie płyt "Three Little Words" i "Unplugged", ale żadnego nazwiska, śladu e-maila, czy nawet koncertów.
Sama płyta jest o tyle ciekawa, że jeśli to nagrała kapela o zasięgu lokalnym, to każdemu życzyłbym takich lokalnych kapel. Z resztą cała płyta jest do ściągnięcia w sieci, możecie więc sami ocenić!
Obok irlandzkich evergreenów mamy tu kilka mniej oklepanych kawałków. Zaśpiewany na początku "Bill McGinney", "Beer Utopia" czy "Fergus `n` Molly" to najprawdopodobniej ich autorskie piosenki. Możliwe, że nie tylko one. Nie jest to może mistrzostwo świata, ale zrobiono te utwory z niesamowitym wyczuciem folkowego klimatu.
Płyta jest zarejestrowana albo w domu, albo w półprofesjonalnym studiu, brakuje jej szlifu, ale mimo wszystko warto skorzystać z plików znajdujących się poniżej i po prostu posłuchać.
Jeśli wiecie coś więcej o Happy Daggers, to proszę o kontakt, chętnie namierzyłbym tą kapelę.

Rafał Chojnacki