Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Folkowe Recenzje

Leonardo & Francesca "A Christmas Rose"

Utwory : 1. I Saw Three Ships 2. God Rest Ye Merry Gentlemen 3. Angels We Have Heard On High 4. Silent Night 5. We Three Kings 6. Away In A Manger 7. Joy To The World 8. Hark! The Herald Angels Sing 9. O Littl Town Of Bethlehem 10. O Holy Night 11. What Child Is This 12. The First Noel 13. It Came Upon A Midnight Clear 14. O Come O Come Immanuel 15. O Come, All Ye Faithful 16. Lo, How A Rose E'er Blooming
Wyd. Leigh Wyckoff/ Fran Fanelli 2003

Leonardo & Francesca "A Christmas Rose"
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Leonardo & Francesca to duet, pod którego nazwą kryją się Francesca Fanelli i Leigh Wyckoff. Ona gra na harfie i śpiewa, on bardzo sympatycznie gra na gitarze. Na potrzeby projektu, który sięga muzycznie do klimatów nieco dawniejszych (najmłodsze z zawartych tu utworów pochodzą z XIX wieku) przyjęli nową nazwę.
"A Christmas Rose" to zestaw kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, w większości znanych i popularnych, ale wykonanych w sympatyczny i niesztampowy sposób. "God Rest Ye Merry Gentlemen", "Silent Night", "O Come O Come Immanuel" czy "What Child Is This" znajdą się pewnie na większości kolędowych płyt z tradycyjnym repertuarem. Jednak ciekawa folkowa maniera wykonawców pozwala nam słuchać tych nagrań nie tylko w okolicach Świąt.

Taclem