Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Profil zespołu wykonawcy

Percival Schuttenbach


Percival Schuttenbach
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Jest to prawdziwy folk-metal, co w naszym wydaniu nie oznacza mocnej muzy z doczepioną folkową melodyjką, ani folkowo/jazzowego pitolenia, tylko doskonałe, ekscytujące połączenie! Ludowe utwory w metalowych aranżacjach na instrumenty zarówno współczesne jak i tradycyjne. Są to także nasze kompozycje, utrzymane w klimacie pogańsko-ludowo-metalowym.

To połączenie, którego dotychczas brakowało. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na mocne brzmienia i metalową energię, a jednocześnie kwintesencje pogaństwa, ludowości. Energia głosów białych, czarnych (w metalowym znaczeniu ;)) energia ciężkich, mocno przesterowanych riffów, energia zdołowanej ciężkiej wiolonczeli, i w końcu energia wielkiego bębna z koziej skóry.

Agresja żywcem wyniesiona ze słowiańsko - germańskich pól bitewnych. Potęga dawnych bogów, klimat strasznych opowieści snutych podczas biesiad. Ale także radość życia, promienie słońca przedzierające się przez puszczę, bliskość pradawnej przyrody. Nie ma sensu zbędnie się rozpisywać - znacznie lepiej posłuchać. A posłuchać i zobaczyć na żywo to jest to, co najbardziej godne polecenia :) Dziesięć lat na scenie i kolejne pięćdziesiąt przed nami ;)

Skład:
Mikołaj Rybacki
Katarzyna Bromirska
Joanna Lacher
Milena Skalska
Piotr Banaszkiewicz
Andrzej Mikityn


Więcej informacji na stronie internetowej zespołu: http://www.percivalschuttenbach.art.pl