Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Profil zespołu wykonawcy

Tracktor


Tracktor
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Naszą muzykę kierujemy do wszystkich, bez ograniczeń. Tworzymy własne piosenki oparte na rytmach i melodiach ludowych z całego świata.
Piszemy własne teksty komentujące "naszą rzeczywistość" z przymrużeniem oka lub w krzywym zwierciadle.
WIEŚ MIASTU - MIASTO WSI - to hasło które powinno przypomnieć wszystkim jak bardzo rozwijała się nasza kultura w okresie, w którym było ono modne. Należy tu wspomnieć zespoły : SKALDOWIE, TRUBADURZY,
NO TO CO, AKWARELE, BREKOUT, które w błyskotliwy i wyrafinowany sposób stały się łącznikiem między kulturą ludową, a nowoczesnym miejskim folklorem. TRAcKTOR jest kontynuatorem tych tradycji.
Jesteśmy inicjatorami i gospodarzami największego w Polsce i znanego w całej Europie festiwalu "FOLK FIESTA". Od 14 lat gościmy największe gwiazdy "WORLD MUSIC" i mamy ogromną przyjemność występować obok nich.
TRAcKTOR zapewnia Państwu wspaniałą zabawę i profesjonalne wykonanie. Koncertujemy zarówno na wielkich scenach jak i w warunkach kameralnych, na festynach, piknikach, akademiach i spotkaniach integracyjnych i bankietach.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tracktor.com.pl gdzie można zobaczyć fotografie z koncertów, dowiedzieć się więcej o zespole i muzykach, i posłuchać naszej muzyki.

Zespół TRAcKTOR tworzą :
Robert Tubek - Fletnia Pana, klarnet, flety,quena, śpiew
Jasiek Wawrzała - instrumenty perkusyjne, kongi, bongosy śpiew
Irek Wójcicki - akordeon, instr. klawiszowe
Maciek Flank - gitary, śpiew
Sławek Lenczewski - perkusja, śpiew
Rafał Firgang - gitara basowa


Kontakt :
Robert Tubek
ul. Ciasna 21/1
57-200 Ząbkowice Śl.
tel. 0603-646-057
tel/fax 074-641-08-39

Materiał własny zespołu