Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Folkowe Recenzje

Wells Family "Mountain Of Dreams"

Utwory : 1. Old Mountain Road 2. There Is A Time 3. When I Close My Eyes 4. Ruben's Train 5. It's You 6. Sweet 7. Down To The River To Pray 8. Mighty Bird 9. Mountain Of Dreams 10. My Home 11. By The Mark 12. The Star Spangled Banner
Wyd. The Wells Family

Wells Family "Mountain Of Dreams"
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Wells Family to kapela grająca bluegrass, na dodatek bardzo ciekawy. Przyznam jednak, że za pierwszym razem w uchu utkwiły mi głównie przeróbki. "Wells Family" z repertuaru The Dillards, "By the Mark" Gillian Welch, "When I Close My Eyes" Springera i Musicka i tradycyjne: "Ruben's Train", "Down To The River To Pray" - to utwory, które gdzieś tam już wcześniej kołatały mi się po głowie. A jak mawiał inżynier Mamoń, ludzie lubią to co już znają. Ale później zwróciłem uwagę na fakt, że sporo na płycie autorskich piosenek The Wells Family, a zwłaszcza Debbie Wells. "Old Mountain Road", "It's You" czy tytułowa "Mountain Of Dreams" to świetne piosenki i warto zwrócić na nie uwagę.
Bluegrass urozmaicony brzmieniami gospel, folku, a nawet popu - to recepta na sukces grupy The Wells Family. Myślę, że udana, bo ich danie, podlane sosem bardzo dobrych umiejętności muzycznych i wokalnych, smakuje wyśmienicie.

Taclem